Kiralik Oyun Ankarali Tiyatro Severlerle Bulusuyor

Tiyatro sahnesinin ünlü isimlerinden Ferhan ŞensoyÂ’un kurduğu orta oyuncular tiyatrosu “Kiralık Oyun” isimli gösterisini Alfa Romeo ana bayisi Üstün OtomotivÂ’in katkılarıyla ilk kez Ankaralı tiyatro severlerle buluşturacak.
TürkiyeÂ’nin… …sosyal ve ekonomik yapısındaki çöküntüleri traji-komik bir dille göz önüne seren “Kiralık Oyun” isimli tiyatro gösterisi 29 – 30 – 31 Ocak tarihleri arasında, MEB Şura SalonuÂ’nda sergilenecek. Ferhan Şensoy, Nesrin Tokyay, Ali Çatalbaş, Elif Durdu, Ebru SoyuerdenÂ’in yanı sıra, Okan Bayülgen, Özgün Namal ve Rasim Öztekin gibi hem tiyatro hem televizyon dünyasının ünlü isimleri yer alıyor.

Gösterim Tarihi: 29-30-31 Ocak 2007
Gösterim Yeri : Meb Şura Salonu ( Beşevler )
Gösterim Saati : 20:30

PAYLAŞ
Önceki HaberEglence de Cumartesi Farki
Sonraki HaberMetin Arolat Mesa Salata da
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.