Kent Tiyatrosu Perdelerini Açıyor

Mamak Belediyesi Kent Tiyatrosu yeni sezonun ilk turunda 18 Ekim’den itibaren 3 oyunla tiyatro düşkünleriyle buluşacak.

Kent Tiyatrosu oyuncuları, perdelerin açılmasına sayılı günler kala prova çalışmalarını hızlandırdı. Oyuncular yeni sezonda seyircilere yine renkli ve eğlenceli oyunlar sunacaklarını söyledi. Sahnelerde doğal halleriyle oldukça renkli görüntüler oluşturan sanatçılar, provaların en heyecanlı döneminde olduklarını kaydetti. Töre , Çocuğum ve Çocuklara Masallar adlı oyunlar Kent Tiyatrosu’nun ilk turdaki yeni sezon oyunlarından…

Belediye Başkanı Mesut Akgül ise, “Ortaya koyduğumuz sanatsal etkinlikleri yalnızca senenin belli zamanlarıyla sınırlandırmıyoruz. Yeni sezonda da birbirinden güzel oyunlarımız var. Sanatın tüm güzelliklerini Mamak Kültür Merkezimizde icra etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tiyatro da bu güzelliklerden biridir. Tiyatro seyirciyle güzeldir, tiyatronun olmazsa olmazı seyircidir. Tüm tiyatroseverleri oyunlarımızı izlemeye davet ediyorum” dedi.

PAYLAŞ
Önceki HaberHayvan Kurtarma Derneği 210 Gönüllü Arıyor
Sonraki HaberKazanmak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.