Kablo Tv Zor Günler Yaşıyor

TMSF; Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Yalova ve Gebze’deki yayın cihazlarını söktü

TMSF’den yapılan açıklamada, hakkında 6183 sayılı kanun kapsamında takip yapılan Kablonet İletişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş’nin (Kablonet), Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Tekirdağ, Yalova ve bazı ilçelerde bulunan işyerlerindeki malların (kablolu TV yayın makineleri dahil) haczedilerek şirket çalışanlarına yediemin olarak teslim edildiği hatırlatıldı.
Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş.’nin hacizli malların kendisine ait olduğu iddiasıyla …. …… davalar açtığı, bu doğrultuda mahkemelerden hacizlerin ertelenmesini ve satış işlemlerin durdurulması için tedbir talebinde bulunduğu vurgulanan TMSF açıklamasında tedbir talebinin bazı dosyalarda kabul edildiği, bazı dosyalarda ise reddedildiği açıklandı.
Açıklamada, Mahkemece, haczin ertelenmesi hususunda tedbir kararı verilmeyen Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Çorlu, Yalova ve Gebze’de bulunan hacizli malların bir kısmı bugün teknik elemanlar aracılığıyla sökülerek muhafaza altına alınmıştır denildi.
Alıntı

PAYLAŞ
Önceki HaberTHY hosteslerine namazlı, mastürbasyonlu test!
Sonraki HaberBilinmeyen Numaralar
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.