ETKİSİ SUYLA ARTAN GÜNEŞ KREMİ

Deniz, havuz ve ter, SPF korumasının baş düşmanı… Kozmetik devi Shiseido, suyla temas ettiğinde etkisi artan yeni bir seri geliştirdi: Wetforce…

Güneş korumasında çığır açacak seri hem dışarıda hem de suyun içinde UVA&UVB ışınlarına karşı aktif koruma sağlıyor. Wetforce’un içeriğinde bulunan özel teknoloji, sudaki minerallerle temas ettiğinde cilt üzerindeki SPF korumasını daha güçlü ve etkili hale getiriyor.

Tercihe göre, sadece yüz veya yüz ve vücut için kullanılabilen güneş koruyucuları, aynı zamanda anti-aging etkisiyle yaşlanmaya karşı da savaşıyor. Yapışkan bir his bırakmayan Wetforce, cildi nemlendirmeye yardımcı oluyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberMEMORIAL ANKARA HASTANESİ ÇOCUK ONKOLOJİ MERKEZİ AÇILDI
Sonraki HaberBaşkent Kavruluyor!
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.