EFSANE OYUNLARA EFSANE YILBAŞI İNDİRİMİ

Bilkom, 2014 yılının başından bu yana oyun meraklılarına sunduğu sürprizlere bir yenisini ekledi. Dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanan iki efsane oyun, Wolfenstein ve The Elder Scrolls’ün 24 Kasım’dan itibaren 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla oyun severlerle buluşmaya başladı.
Kampanya kapsamında özellikle 90’lı yıllarda bir fenomen haline gelen Nazilerin ikinci dünya savaşını kazandığı bir evrende BJ Blazkowicz’in mücadelesini konu alan “Wolfenstein: The New Order” oyununun PC sürümü 89,00 TL’den satışa sunulurken, Playstation 3 ve XBOX 360 sürümünün tavsiye edilen fiyatı 119,00 TL, Playstation 4 ise 159 TL olarak belirlendi.

Amerikan Savaş Kahramanı BJ Blazkowicz olarak Nazi rejimine karşı mücadele eden Wolfenstein! The New Order oyuncuları, girdikleri mücadelede Nazilerin durdurulamaz, devasa robotları ve askerleri ile mücadele ediyor. Dünya tarihi, oyuncuların Blazkowicz olarak verdiği mücadele ile yeniden yazılıyor.
Yeni yıl öncesi bir diğer sürpriz ise The Elder Scrolls hayranları için geldi. Oyun dünyasında RPG (Role-Playing Game/ Rol Yapma Oyunu) olarak bilinen, oyuncuların kurgusal bir sahnede karakterlerin rollerini üstlendikleri, oyunların şahı olarak gösterilen The Elder Scrolls Online’ın tavsiye edilen fiyatı 169,99 TL’den 49,99 TL’ye düşerken; oyunla birlikte verilen 60 günlük Time Card hediyesinin de devam edeceği açıklandı. Böylece oyun meraklılarına tam 90 gün boyunca bedava oyun oynama süresi sunan Bilkom, The Elder Scrolls Online’ın fiyatının Time Card’ın yarısı durumunda olduğunun bilgisini verdi.

Bu zamana kadar çıkmış olan The Elder Scrolls oyunlarında görülen haritalardan daha kapsamlı ve daha detaylı bir harita sunan The Elder Scrolls Online’da oyuncular, Daggefall Covenant, Ebonheart Pact, Aldmeri Dominion isimlerindeki farklı ittifaklardan birini seçerek olağanüstü bir atmosferde oyun oynama keyfine erişiyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberAngora Otel 2015 Yılbaşı Programı
Sonraki HaberAnkara Vilayetler Evi 2015 Yılbaşı Programı
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.