DC Comics karakterleri 10-18 Ekim tarihleri arasında Next Level’da!

Çocukların severek takip ettikleri, figürleri ile odalarını ve defterlerini süsledikleri birbirinden ünlü karakterler, Next Level’da minik ziyaretçileri ile buluşuyor.

Joker, Batman, Superman ve birçok kahramanın yer alacağı etkinlikte çocukların keyif alacağı oyunlar yer alıyor. 3D DC Comics karakterlerinin maketlerinin boyanacağı atölyelerde çocuklar sevdikleri karakterlere hayal ettikleri renkleri katarak, Superman , Batman gibi karakterin film gösterimlerini de izleme şansına sahip oluyor.

Sevdikleri kahramanların kostümleri ile fotoğraf çektirme şansına sahip olan çocuklar, Next Level’da hayal ettikleri kahramanlara dönüşüyor.

Ekim ayı boyunca miniklerin hafta sonuna renk katacak Next Level’da süper kahramanların yanı sıra cumartesi ve Pazar günü çocuklara özel atölye çalışmaları ve sahne şovları devam ediyor. 17 Ekim Cumartesi Volkan Duru Sahne Show’u ve İllüzyon gösterisi ile başlayacak etkinlik “Kağıt Katlama ve Tasarımı” atölyesi ile devam edecek. 18 Ekim Pazar günü ise “Aksesuar” atölyesi ile çocuklar diledikleri takıları yapma şansına sahip olacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberMedia Markt ’ın 8’inci yılına özel 88 üründe indirim
Sonraki HaberMeşrep’ten Cengiz Kurtoğlu Geçti
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.