Çeşme Discorium 14 Haziran da Açılıyor

Çeşme Discorium 15 haziran’da Number One Medya sponsorluğunda yine Number One Fm’den Canlı yayınlanacak 15 Haziran 2008 gecesine hazırlanıyor. Tüm yaz boyunca DJ David şaboy ile toplamda 35 Dj, 25 Vokal sanatçısı ile R & B gecelerinde tüm dünyanın dans müzik kanallarından yakından izlediği starları konuk ediyor. Her Hafta Nuber One Tv & Number One Fm ‘den Canlı bağlantılarla ‘’Global’’ Organizasyonlar gerçekleştirecek olan ve şimdiden tüm etkinlik gecesi satışları ‘’SOLD OUT’ olan Çeşme Discorium 14 Haziran’da açılıyor.
Gündüz ve gece plaj partileri ve gece konserleri olarak geçecek yaz hazırlıkları şimdiden tamamlanan meknada yerli ve yabancı sanatçı – dj lerle Çeşmeye farklı bir eğlence anlayışı getiren Mojito Discorium İzmirlileri ve tatilcileri eğlenmeye bekliyor.

İşletmeci Candan Topdemir’in özenli çalışması sonucu hazırlanan Sanatçı ve Dj Line Up’ı mekanın Çeşme’de 1 numara olmasını sağlayacağa benziyor. Cumartesi plaj partilerinde Demet Akalın ve Gülşen gibi popüler isimlerin yer alacağı mekanların Halkla İlişkilerini de Ankaralıların yakından tanıdığı isim Ercan üstlenmiş durumda.

PAYLAŞ
Önceki HaberHakan Altun Mirror Summer da
Sonraki HaberAkay Hastanesinden Babalara Özel
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.