Buz Devri 4 ve 3 yeni film vizyonda

Bu hafta vizyonda 4 yeni film var.

Büyük beğeniyle izlenen 3 bölümünün ardından Buz Devri 4.bölümü ile karşımızda. Buz Devri 4 – Kıtalar Ayrılıyor, Manny, Diego ve Sid’in kenidilerini diğerlerinde ayıran afetten sonra sürüklendikleri kıtada başlarına gelenleri anlatıyor. Buzdağından bir gemi yapan kahramanlarımızın epik deniz macerası böylece başlıyor. Scrat her zamanki gibi palamudu’nun peşinde. Genç yaşlı herkesin büyük ilgisini çeken Buz Devri 4 3D olarak sinemaseverlerle buluşuyor.

Korku türündeki Çernobil’in Sırları bir diğer yeni film; Bradley Parker’ın yönettiği filmde, Devin Kelley ve Janothan Sadowski başrolde. Avrupa’da tatile çıkan 6 kişilik bir grup arkadaş, gezileri için farklı bir turist rehberi tutarlar. Rehber grubu, Çernobil nükleer faciasından önce işçilerin ikamet ettiği ancak artık terk edilmiş olan Pripyat şehrine götürür. Yıkıntıların arasında gezerken turist kafilesi yalnız olmadığını farkedecektir.

İpsanyol yapımı bir diğer film ise Romantik Komedi türündeki Ya Aşk Olmasaydı? Merce, erkeklerle ilişkilerinde sürekli paranoya yaptığından ciddi bir beraberlik kuramayan bir kadındır. Özel yeteneği sayesinde müşterilerinin duygularını çözümleyebildiği bir çeşit masörlük yapmaktadır. Kız kardeşi ise iyi kanallarda program yapmak isteyen ancak hep 2. , 3. sınıf tv’lerden teklif alan bir spikerdir. Kızkardeşler bir gün falcıya giderler ve falcı Merce’nin hayatına bir erkeğin gireceğini ama aşk yaşanmasının tamamen kendisine bağlı olduğunu söyler. Falcıdan sonraki yaşayacakları tesadüf kızkardeşleri çok şaşırtır.

Haftanın 4. ve son vizyona giren filmi ise dram türündeki Faust; Dünya prömiyerini 68.Venedik Film Festivali’nde yapan Altın Aslan’ı da kazanmıştı. Dünya sırları için şeytan’a ruhunu satan insanoğlunun hikayesi’nin anlatılığı Alman hikayesi’nin yeni bir uyarlaması.

PAYLAŞ
Önceki HaberLevent Aksoy & Ebru Özgüney evlendi
Sonraki Haber29 Haziran 2012 Fotoları Galeri’de
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.