Brad Pitt’i sivilce bastı

Dünyaca ünlü aktör Brad Pitt, cilt sorunları nedeniyle kapısını çalmadık doktor bırakmadı.

Cilt problemleri yaşadığı uzun süredir bilinen Pitt, bir dermatoloji kliniğine girerken görüntülendi.

İnternetteki “peoplenews” sitesinin haberine göre, iki kez “Dünyanın En Çekici Erkeği” seçilen Brad Pitt’in derdi sorunlu cildi. “Troy” isimli filmin çekimlerini sürdüren Pitt, özel bir dermatoloji kliniğinin baş müşterisi haline geldi.
Estetik ameliyata karşı olduğunu ve sadece dış görünüşe önem vermenin insanları sorunlu kişiler haline dönüştürdüğünü her fırsatta dile getiren oyuncunun ziyaretlerinin plastik operasyon amacını taşımadığı belirtildi.
Brad PittÂ’in sorunlu cildine kısa vadeli çözümler bulmayı düşündüğü ve estetik ameliyat geçirme isteğinin olmadığı kaydedildi.

PAYLAŞ
Önceki HaberTekel’e zam
Sonraki HaberNickelback dönüyor!
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.