Başkentliler İçin “Karnaval”‘Vakti

Ziyaretçilerine sunduğu özel hizmetleri, birbirinden farklı etkinlikleri ve kampanyalarıyla fark yaratan Taurus AVM’de bu yıl iki coşku bir arada yaşanacak.
Geçen yıl 29 Ekim’de kapılarını açan AVM, bu yıl hem birinci yaşını hem açılışının birinci yaşını hem de Cumhuriyet Bayramı’nın 91. yaşınıgörkemli bir şekilde kutlayacak. Eğlenceli ve şaşırtıcı gösterilere ev sahipliği yapacak Taurus, büyük küçük tüm ziyaretçilere keyifli saatler yaşatacak.
Taurus’ta bir karnaval havasında geçecek 29 Ekim etkinlikleri,sürpriz “Flashmob” gösterisi ile başlayacak.
Hafta boyunca sürecek kutlamalarda sıra dışı gösteriler Ankara’da Taurus’u bir kez daha eğlencenin buluşma noktası yapacak. Saniyeler içinde izleyicilerin önünde kıyafet değiştirme gösterisi “Quick Change Act”, 29-30 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. Taurus çocuklarına unutulmayacak bir şov izleme imkanı sunacak, sihirli baloncuklarla yapılan “Bubble Show” 1 Kasım Cumartesi günü 4. Kat etkinlik alanında gerçekleşecek. Tüm bunların yanı sıra tahtabacaklar, müzisyenler vejonglörden oluşan 13 kişilik varyete ekibi “Clown Art Sirk Korteji” ise 1-2 Kasım’da Taurus’ta heyecanı ve eğlenceyi doruk noktaya çıkaracak.
Eğlencenin adresi Taurus AVM “müzikal bando performansı” ile ziyaretçilere müzik ziyafeti yaşatacak. Etkinliklerin yanı sıra Taurus’ta karnaval boyunca her gün sürpriz hediyeler de dağıtılacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberCumhuriyet Bayramı’na Özel Yarışma
Sonraki HaberSıcacık Bir Sonbahar İçin U.S. Polo Assn.
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.