“Arabam” Uygulamasıyla Park Yerini Unutma Derdine Son

Avea, GSM, iBeacon ve GPS teknolojilerini bir araya getirerek aracınızı park ettiğiniz yeri kolayca bulmanızı sağlayan “Avea Arabam” uygulamasını kullanıcıların beğenisine sundu. İndirmesi ve kullanması tamamen ücretsiz olan uygulama, kendi sınıfında operatör bazlı ilk uygulama olma özelliğini taşıyor.

Avea Arabam uygulaması araç sahiplerinin araçlarını park ettikleri yeri işaretlemelerini, araçlarına olan uzaklıklarını görmelerini ve araçlarına ulaşabilecekleri en uygun rotayı çizmelerini sağlıyor.

Avea Arabam uygulaması, Android ve iOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlara ücretsiz olarak yüklenerek kullanılabiliyor.

PAYLAŞ
Önceki Haber“BENİ AFFET” DİZİSİ OYUNCULARI OPTİMUM’DA
Sonraki HaberNext Level AVM’de Bale Festivali Büyülüyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.