Ankara Start-Up Zirvesi, 20 Aralık’ta yedinci kez girişimcilerle yatırımcıları buluşturuyor

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan ve geleneksel hale gelen Ankara Startup Zirvesi bu yıl da web ve mobil tabanlı fikirlerini çalışır bir prototip, uygulama, web sitesi ile hayata geçirmiş girişimcilerin başvurularını bekliyor.

Bilkent Genç Girişimciler Kulübü tarafından düzenlenen Ankara Start-Up Zirvesi, yatırımcılarla projesi olan girişimcilerin bir araya getirmeye amaçlayan, kâr amacı gütmeyen bir organizasyon. Geçen yıllarda birçok önemli girişimci ve yatırımcıyı misafir eden etkinlik bu yıl da ekosistemin önde gelen isimlerini etkinlikte ağırlıyor.

Ön elemeyi geçen girişimciler ise 20 Aralık tarihinde yatırımcılar karşısında 6’şar dakikalık sunum yaparak, yatırım ya da mentörlük alma şansı yakalayacaklar. Jüri tarafından seçilen birinci ve ikinci proje, para ödülü ve Bilkent Cyberpark’ta ofis açma desteği gibi çeşitli ödüller kazanacaklar. Zirveye bu dönem ise; , Ömer Faruk Akarca, Fatih İşbecer, Hikmet Özgözen ve Namık Kural‘ın katılacağını belirtelim.

Ankara Start-Up Zirvesine katılımcı olarak ya da izleyeci olarak başvurabilir ya da etkinliğin web sitesini ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdan verilecek ödülleri görebilirsiniz.

Birincilik ödülleri; şirket kurulum desteği, Bilkent Cyberpark’ta 6 Ay ücretsiz kuluçka ofisi, 1 yıl süresince Mali Danışmanlık Hizmeti, mentorlük desteği

İkincilik ödülleri; Bilkent Cyberpark Atölye’de 6 ay boyunca ücretsiz yer, Mentörlük Desteği

Bunların yanı sıra:
PayU Özel Ödülü
En iyi e-ticaret girişimine tek çekim işlemlerde 100.000 TL’ye kadar “0” (sıfır) komisyonla hizmet sunumu

WEBTURES Özel Ödülü
Projelerinizin internette daha görünür olması için WEBTURES’ten 5 girişimciye 1 aylık SEO danışmanlığı ödülü.

OpsGenie Girişimçi Ödülü
Projenizdeki yazılım ve donanım sorunlarından 7/24 ve anında haberdar olabilmeniz icin, en iyi projeye 12 aylık, diğer tüm projelere 6 aylık OpsGenie üyeliği ve yazılım – donanım izleme danışmanlığı
banner103

PAYLAŞ
Önceki HaberSoğuk Hava Yılın Son Off Road Yarışını Etkilemedi
Sonraki Haber6 Aralık 2014 Cumartesi Fotoğrafları Galeride
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.