Aç Kapa Ankara – Ankara Bulvarı Tekrar Açıldı

17 Ağustos gecesi 03:00’da mahkeme sonucu kapanan Ankara Bulvarı; Haftanın başlangıcı olan Pazartesi günü Ankaralıların trafik çilesi çekmesine yol açmıştı. Her ne kadar 14.5 Km’lik bir bulvar kapansa da yan yolların kapanması, Ankara’da devam eden ve yeni başlayan yol çalışmalarına birde irili ufaklı kazalar eklenince Ankaralılar ister istemez okulların açık bile olmadığı Ağustos ayındaki bu trafik sıkışıklığı yaşamaış ve sebebi Ankara Bulvarı’nın kapanmasına bağlamıştı.

Ancak kapanması daha 24 saat olmamışken yürütümeyi durdurmak için açılan başka bir davayı değerlendiren Nöbetçi Mahkeme yol kapatmasının yürütmesini durdurdu. Bunun üzerine Ankara Bulvarı kapatıldıktan 13.saat sonra tekrar açılmış oldu.

PAYLAŞ
Önceki HaberYeni Ankara Tren Garı Ağustos 2016’da açılacak
Sonraki HaberWindows 10 67 Milyon kez indirildi hedef 1 Milyar
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.