Asmalı Konak için 3 farklı final çekildi

Asmalı Konak ekibi, filmin finaline dair ortaya atılan farklı iddialara karşı, üç ayrı senaryoyu filme aldı. Basında çıkan haberler değerlendirildikten sonra, bunların arasından en beklenmedik final sahnesi seçilip montajlanarak film tamamlanacak ve Asmalı Konak 17 Ekim’de vizyona gerecek.

Asmalı Konak’ın daha Amerika’ daki çekimleri başlamadan, filmin finaline dair farklı iddialar ortaya atılmıştı. Kimi mutlu sonu uygun buldu, kimi de filmin, dizinin son bölümünde kanser olduğu ortaya çıkan Bahar’ın (Nurgül Yeşilçay) ölümüyle son bulacağını ileri sürdü. İşte bu iddialar, Asmalı Konak ekibini ilginç bir strateji uygulamaya yöneltti.

Yapımcı Abdullah Oğuz, Asmalı Konak’ta izleyiciye en beklenmedik sonu verebilmek için üç farklı senaryo yazdırdı. Üstelik bu senaryoların üçü de filme alındı. Şimdi ekip, haberleri yakından takip ediyor. En beklenmedik, en akla gelmedik sonun ne olacağını kestirmeye çalışıyor. Bu değerlendirmelerden sonra ise final kesinlik kazanacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberGezici Festival yollara düşüyor
Sonraki HaberEn çok okunan kitaplar
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.